Tworzone z furią :-)

Przed Wami kolejny odcinek Po Godzinach. Miałem wielką przyjemność odwiedzić ekipę Awesome Games Studio w Krakowie i owocem tej wizyty jest materiał który słuchacie.

To już drugie podejście do nagrania naszej rozmowy na temat tworzonej jeszcze gry Fury Unleashed, tym razem miało być genialnie technicznie a wyszło co najwyżej słuchalnie. Może kiedyś wrzucę poprzedni podcast dla porównania aby udowodnić że może być delikatnie mówiąc… inaczej :-), może w okolicy wyjścia gry z early access.

Ufam że jednak wybaczycie niedomagania (tak wiem, mikrofon dynamiczny a nie pojemnościowy) i dowiecie się samych ciekawych faktów i nabierzcie ochoty aby sprawdzić ciągle dopieszczaną przez Twórców grę.

Dodatkowo na skutek pięknego dnia wspaniale nagrały się karetki, tramwaje, szum wentylacji… możecie poczuć się jak w Krakowie 🙂 A jak już tam będziecie wpadnijcie koniecznie do muzeum flipperów na Stradomskiej 15 – magiczne miejsce.

Podziękowania za muzyczne tło audycji należą się Arturowi Samulowi wraz z zespołem w osobach Mateusza Puwałowskiego i Cezarego Zawidzkiego.


Tworzone z furią 🙂

 
 
00:00 / 49:00
 
1X