Flippery Turniejowo

Witajcie w kolejnym epizodzie! Ponownie wracamy do tematu Flipperów i mam dla Was kolejną rozmowę z Arturem, tym razem rozmawiamy na temat turniejowego grania na flipperach. Rozmowa ta zachęciła mnie niesamowicie do sprawdzenia rozgrywek zagranicznych. Być może spotkamy się na takowych, wszystko jest możliwe.

Jeżeli podcast Wam się spodobał zachęcam do subskrybowania, opowiadania znajomym i dzielenia się w mediach społecznościowych. Z wielką przyjemnością odniosę się do komentarza czy przeczytam recenzję na iTunes.

Kolejna audcyjna który ukaże się za dwa tygodnie będzie odcinkiem solowym na który już Was teraz zapraszam, choć coś się może zmienić nic nie można wykluczyć.

Podziękowania za muzyczne tło audycji należą się Arturowi Samulowi wraz z zespołem w osobach Mateusza Puwałowskiego i Cezarego Zawidzkiego.

Flippery Turniejowo

 
 
00:00 / 38:29
 
1X
 

Flippery Reaktywacja

Tym razem po ostatnim eksperymentalnym odcinku solowym mam dla Was rozmowę z Arturem który podobnie jak ja jest entuzjastą (zdecydowanie szlachetnych) maszyn jakimi są flippery.

Po tym jak moja ukochana żona zabrała mnie do jak się później okazało krakowskiego muzeum Pinball’i pasja do fizycznych maszyn na nowo odżyła. Pasja ta trwa do dziś. Epizod ten otwiera cykl poświęcony tej tematyce i wiele wskazuje na to że mamy z Arturem wiele do powiedzenia.

Odcinek ten również otwiera nowy drugi sezon podcastu gdyż nie da się ukryć że mamy już Nowy Rok, korzystając z okazji chciałbym życzyć Wam tylko dobrych podcastów w ramach Po Godzinach i wszystkich innych audycji które słuchacie regularnie.

Jeżeli ten podcast Wam się spodobał powiedzcie znajomym 🙂

Podziękowania za muzyczne tło audycji należą się Arturowi Samulowi wraz z zespołem w osobach Mateusza Puwałowskiego i Cezarego Zawidzkiego.

Flippery Reaktywacja

 
 
00:00 / 32:31
 
1X