Downfall

Witajcie serdecznie w kolejnym epizodzie podcastu Po Godzinach!

Bardzo chciałem się wywiązać z postanowienia wznowienia audycji od 4 grudnia i tak też się stało. Niewykluczone że kolejne podcasty będą przeplatane odcinkiem solowym (choć nie wiem jeszcze czego możecie się spodziewać!) gdyż nie zawsze uda mi się zdobyć dla Was nagranie z gościem. Czas pokaże! Dyktafon i mikrofony już solidnie odkurzyłem, do usłyszenia za dwa tygodnie tj. 18 grudnia wieczorową porą.

Tym razem miałem wielką przyjemność pomówić ponownie z Michałem Neugartenem z MGP Studios i rozmawialiśmy o (powstającej jeszcze) najnowszej grze Michała Project Downfall będącej na moje oko szaloną odpowiedzią na Hotline Miami na sterydach. Kto nie lepiej opowie o grze niż Twórca? 🙂 Rozmowa jest pewną kontynuacją krótkiego nagrania z konferencji Digital Dragons 2019 na której miałem przyjemność i możecie jej posłuchać w 64 odcinku podcastu MKwadrat gdzie udało się pomówić między innymi o Project Downfall innych ciekawych produkcjach Indie.

Jeżeli materiał Wam się spodobał zachęcam do sprawdzenia gry która w Early Access jest dostępna na Steam.

Podziękowania za muzyczne tło audycji należą się Arturowi Samulowi wraz z zespołem w osobach Mateusza Puwałowskiego i Cezarego Zawidzkiego.

Po Godzinach Podcast
Downfall
/